Strona główna     Zabiegi     FACE FITNESS     Kontakt

Specjalistyczny masaż twarzy

zabiegi odmładzające - Specjalistyczny masaż twarzy 1. Specjalny masaż i ćwiczenia dla osób z porażeniem nerwu twarzowego

Mimika twarzy, czyli całokształt subtelnych ruchów warg, brwi, policzków i powiek zależy od napięcia mięśni, które znajdują się pod skórą i tkanką podskórną twarzy. Porażenie nerwu twarzowego jest stanem, w którym sparaliżowane zostają również mięśnie. Dzieje się to, gdy nerw kontrolujący mięsień twarzy lub część mózgu kontrolująca ten nerw nie działa prawidłowo. Choroba ta ma negatywny wpływ na psychikę pacjenta.

Pojawia się asymetria twarzy, problemy z wymową, trudności z przyjmowaniem pokarmów, opadanie kącika oka i ust. Objawy te są dużym dyskomfortem dla chorych.

Najczęstsze przyczyny porażenia nerwu twarzowego to:

- choroby wirusowe
- urazy czaszki
- uszkodzenie chirurgiczne nerwu twarzowego
- zatrucie

Pacjent powinien być pod nadzorem specjalisty! Połączenie leczenia farmakologicznego z serią masaży i ćwiczeń w dużym stopniu przyśpiesza powrót do zdrowia.

2 .Masaż relaksacyjny

Zabiegi

  Specjalistyczny masaż twarzy


Gimnastyka twarzy

gimnastyka twarzy  PIERWSZY W POLSCE KLUB FACE FITNESS!!!
Wszystkie osoby pragnące zachować młodość, promienną i gładką skórę zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju zajęcia FACE FITNESS , które cieszą się ogromnym powodzeniem w Stanach Zjednoczonych...


Copyright © 2008 gabinet skutecznego odmładzania - gimnastyka twarzy         Design Projektowanie stron www